КОЈ Е ВСУШНОСТ ЃОРЃЕ КУЈЛИЌ? Овие детали за младиот милионер кој го освои срцето на Анастасија Ражнатовиќ МАЛКУМИНА ГИ ЗНААТ

29 мај, 2021
317904_djordje-i-anastasija-nemanja-nikolic_ff

Веста дека пејачката Анастасија Ражнатовиќ (23) и нејзиниот избраник Ѓорѓе Кулјиќ (31) се осмелиле да направат уште еден голем чекор во нивната хармонична врска се рашири со огромен пожар во домашните медиуми, а се однесува на одлуката да се замени претходниот заеднички живот во Нови Сад со живот во Белград каде купија скап стан кај Калемегдан.

Ова е само една од низата информации што ги следиме со години во врска со младиот пар, но можеби е вистинско време да се запрашаме – колку всушност знаеме за избраникот на ќерката на Цеца?

<p>Dečko Anastasije Ražnatović već duže vreme je enigma za domaću javnost.</p>

Младиот бизнисмен Ѓорѓе Кујлиќ потекнува од респектабилно семејство во Нови Сад, неговиот татко е исто така бизнисмен и една од работните места со која се занимава младиот Ѓорѓе е компанија за транспорт на камиони во Америка. Животот и образованието долго време го поврзуваат со таа клима. Имено, Кујлиќ се школувал во Њујорк, а друг интересен факт е дека за тоа време живеел со ќерката на Драган Стојковиќ, Пикси. Ања Валенте рече дека и денес се добри пријатели.

<p>Dečko Anastasije Ražnatović već duže vreme je enigma za domaću javnost.</p>

Младиот бизнисмен живее прилично луксузен живот, а особено ужива во долгите патувања – тој е одличен хедонист, исто како и неговата избраничка. Љубовта помеѓу Анастасија и Ѓорѓе наводно била на прв поглед, и тој не требало многу да се труди за да биде сакан од Цеца, која го оценувала како идеален зет.

Сепак, иако веќе долго време живеат заедно, многумина со нетрпение го чекаат „следниот чекор“, односно брак со деца, но пејачката смета дека сега не е време за тоа.

<p>Dečko Anastasije Ražnatović već duže vreme je enigma za domaću javnost.</p>

„Сите ме прашуваат тоа и тие се многу напорни. Нема правила, секој е индивидуа за себе. Веjко реши да го стори тоа сега, сè уште не сум се решила на тој чекор и мислам дека ќе дојде некако само по себе. Ништо не треба да се присилува. Мислам дека сега е моментот кога треба да работам на мојата кариера, а децата дефинитивно ќе дојдат“ – рече таа.

<p>Dečko Anastasije Ražnatović već duže vreme je enigma za domaću javnost.</p>

Потсетуваме, Анастасија Ражнатовиќ пред неколку дена го прослави својот 23-ти роденден во еден белградски ресторан во друштво на нејзините најблиски – семејство, пријатели, роднини и соработници.

Додека гламурозната забава беше подарок од нејзината мајка Цеца, која се обидуваше да и ја исполни секоја желба на нејзината наследничка, момчето на Анастасија, Ѓорѓе Кујлиќ, ја изненади пејачката со специјален роденденски подарок – луксузно патување на Миконос.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi