КРАЛИЦАТА НА ПРОВОКАЦИЈАТА ПРЕТЕРА! Овој пат хрватската старлета ја премина границата со изглед како од порно филм, наиде на осуда и непристојни коментари! (ФОТО)

16 март, 2021
naslovna_1000x0

Нивес Целзијус е позната по провокативните и експлицитни фотографии, со оваа фотографија ги полуде своите следбеници, не очекуваше ваква реакција

Нивес Целзијус објави нова фотографија на социјалните мрежи што ги остави фановите воодушевени.

Пејачката и водителка отиде чекор понапред покажувајќи го своето тело, па на Instagram сподели фотографија со задникот потполно гол. Нивес носеше само розово сако.

– Тој ден ги потопив само нозете. Дали има некои храбри жени меѓу вас кои веќе го направиле првото пливање сезонава – напиша таа на Instagram.

Покрај грубите коментари на социјалните мрежи, имаше и такви кои ѝ замеруваа на Нивес.

– Што нема да правиш за лајкови –

– Изгледаш како да си испаднала од филм – беа само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi