Ланци, розови плетенки и необични костими: Јелена Карлеуша никого не остави рамнодушен

6 септември, 2021
327175_music-week-drugi-dan-04092021-0427_ff

Пејачката Јелена Карлеуша синоќа настапи на музички фестивал што се одржа во Ушче.

Таа најави дека ќе подготви сценски изненадувања за публиката и дека ќе го одржи својот настап во нејзин стил. Она што беше сосема видливо беа необичните стајлинзи што ги носеше Карлеуша таа вечер.

Таа одлучи да се смени три пати, па на почетокот се појави во крем костим со синџири и многу интересни чизми. По овој стајлинг, таа се пресоблече уште два пати, па првично искомбинираше уште една црна комбинација со необично црно палто, кое подоцна го соблече кога играше.

И за третата златна комбинација, таа избра прилично необичен концепт на кој се истакнаа два детали – шлем и еден интересен момент на нејзината рака.

Неизбежно е пејачката да успее да се истакне со своите стајлинзи, но важно е да се напомене дека розовите коњски опашки во кои за прв пат се појави исто така привлекоа големо внимание.

Која комбинација ви се допаѓа најмногу?

<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
<p>Pevačica je za svoj nastup odabrala prilično interesantne kombinacije na koje nemoguće ostati bez komentara</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi