ЛЕПА БРЕНА ГО ПОКАЖА ЛУКСУЗОТ: Пејачката ја сподели атмосферата од нејзината скапа јахта со следбениците на инстаграм

6 јуни, 2021
31432_lepa-brena-skupstina-grada-30042020-0068_f

ПЕЈАЧКАТА Лепа Брена сподели со своите следбеници на Инстаграм видео на кое се гледа луксузна јахта како крстари по Јадранот и Средоземното Море.

Имено, фолк дивата направи интересна снимка од јахтата и покажа дека јахтата во моментов е закотвена на црногорското приморје.

Инстаграм приказните покажуваат дека пејачката ужива во секој момент.