ЉУБОВТА ЦВЕТА! Вељко Ражнатовиќ сподели емотивно видео од Богдана, кое ги разнежни сите!

6 февруари, 2021
raz

Преубаво…

Наследникот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, често споделува со своите следбеници на Instagram фотографијии или видеа од него со сопругата Богдана или синот Жељко.

Вељко не се двоуми да им покаже на сите колку ја сака својата сопруга, па овој пат сподели емотивно видео со неа на своето Instagram Story.

Додека Богдана го возеше автомобилот, Вељко цело време ја галеше по лицето и ѝ пееше романтични песни.

Ражнатовиќ ставил срциња емотикони со ова емотивно видео и нема сомнеж дека во нивната љубов цветаат рози.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi