Милица изгледа како МИЛИОН ДОЛАРИ во ПРЕДИЗВИКУВАЧКИ, а сепак елегантен ФУСТАН, но особено не воодушеви СЛАВНИОТ ТРИК што таа „го украде“ од холивудските диви

30 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-30 190518

Писателката Весна Дедиќ организираше промоција на новата книга „Се изгубив“, која веќе е во продажба низ Србија, а на овој настан се појавија голем број гости од светот на шоу-бизнисот…

Весна Дедиќ ја поддржаа и Милица Тодоровиќ, Марина Тадиќ, Слаџа Алегро, Миња Милетиќ, Сергеј Четковиќ со сопругата …

Пејачката Милица Тодоровиќ привлече посебно внимание во тесен фустан на едно рамо и со длабок шлиц кој ги истакнуваше нејзините затегнати, извајани нозе.

Milica izgleda sjajno u ovoj kombinaciji!

Оваа креација од неон-жолта боја фантастично и прилегаше на младата пејачка, а носеше е светло розова модерна чанта и сандали со високи потпетици. Не претерала со накитот, имаше само дискретно ѓерданче со приврзок.

Патем, атрактивната 30-годишна девојка прибегна кон познатиот стилски трик на холивудските диви – и таа многу добро знае дека сандалите во боја на кожа визуелно ги издолжуваат нозете.

Како ви се допаѓа оваа едноставна и ефективна комбинација?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi