Милица Тодоровиќ го покажа „новото тело“ под пригушено светло: Изгуби 15 кг, па стомачните „грмат“

23 јули, 2021
1601222914986-milica-todorovic4-830x0

Тодоровиќ цело време се виткаше, а освен плочките, обожавателите ја коментираа нејзината долна облека

Пејачката Милица Тодоровиќ (30), откако ослабе, не престанува да го покажува своето згодно тело, а со кадри од сауна ја заскокотка фантазијата на посилниот пол.

Атрактивната русокоса неодамна беше на одмор во Египет, каде доби и бронзен тен, а сега ги покажа и опасните стомачни.

Убавата Милица најпрво се фотографираше пред огледало во црно бикини, а потоа објави кратко видео во кое го сними телото од неколку агли.

Имаше низа коментари, како што се:

„Каква бомба – одлично спакувана!“, „Одлична црна комбинација!“, „Ваква долна облека најмногу ти одговара!“, „Ох, мој Стругар, што пропушти!“ …

 Погледнете ги жешките кадри на пејачката:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi