МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ СЕ МАЖИ?! Подготвена е да стапне на лудиот камен, видеото ги воодушеви сите! (ВИДЕО)

23 август, 2021
Screenshot 2021-08-23 205728

Пејачката успешно го фати бидермаерот врискајќи од среќа

Милица Тодоровиќ веќе подолго време вели дека сака нормален маж за да се смири, а од видеото што се појави на нејзиниот Инстаграм, можеме да видиме дека наскоро тоа може ќе и се оствари.

Имено, Милица беше на свадба, се радуваше и уживаше, а кога дојде редот за фаќање на бидермаерот, пејачката застана во првиот ред, со цел да си ја проба среќата.

Во видеото што можете да го видите погоре, пејачката успешно го фати бидермаерот врескајќи од среќа и покрај фактот што покрај неа има и многу други девојки кои си ја пробаа среќата.

Ќе видиме дали ќе се оствари сонот на Милица, бидејќи таа со нетрпение сака брак и партнер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi