МОМЧЕТО НА ЦЕЦА ОБЈАВИ ФОТОГРАФИЈА ОД ТЕРЕТАНА И ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ Срејовиќ позираше мускулест и испотен, еве како реагираше РАЖНАТОВИЌ!

18 мај, 2021
2553101_screenshot-4-1_ls

Бизнисменот Богдан Срејовиќ се најде во центарот на вниманието на медиумите откако се дозна за неговата врска со пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ. Оттогаш, се следи секој негов чекор, како и секој негов пост на социјалните мрежи.

Ceca Ražnatović, Bogdan Srejović

Неговите најнови објави привлекоа големо внимание во јавноста. Имено, момчето на Цеца, Богдан, кој е осум години помлад од неа, објави фотографија од теретана каде позира во маица без ракави, па така до израз доаѓаат неговите силни бицепси и трицепси.

Bogdan Srejović

Светлана Цеца Ражнатовиќ не одолеа да му стави лајк на својот избраник на оваа фотографија, на која го покажа мускулестото тело. Неговите бројни следбеници беа воодушевени од објавата, судејќи според коментарите под фотографијата.