На Цеца Ражнатовиќ и годи внимание, особено кога станува збор за подарок – Чоколадо и 6 милиони долари!

24 февруари, 2021
ceca-raznatovic-foto-nikola-tomic-9-460x0

Пејачката сподели една интересна порака.

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ честопати известува пред своите следбеници на социјалните мрежи за најинтересните настани од нејзиниот живот, а со последната објава насмеа многумина.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави Story со интересна порака.

-Понекогаш сакам само некој да ме прегрне и да ми рече: „Знам дека е тешко, сè ќе биде добро. Еве чоколадо и 6 милиони долари“ – стои на фотографијата на која Цеца стави емотикони за смеа.

Да потсетиме, Цеца веќе некое време ужива во љубовта со управителот на еден ресторан во главниот град, Богдан Срејовиќ.

Двајцата се во врска од ноември 2020 година и не кријат од јавноста колку се среќни и заљубени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi