НАЈДЕ НОВО МОМЧЕ! По приказните за РАЗВОДОТ со Којиќ, започна да живее со ДРУГ!

4 февруари, 2021
seve-igor-ljubav

Пејачката наводно пронашла нова љубов!

Пејачката Северина Којиќ наводно започнала да живее заедно со производителот на вино Томислав Воштиниќ, со кого ја поврзуваа ова лето. Пејачката наводно префрлила дел од своите предмети на неговиот имот и таму ќе остане неколку дена во неделата.

Да потсетиме дека Северина Којиќ сѐ уште е во брак со Игор Којиќ, но има шпекулации дека тие двајца не се во добри односи и дека не се виделе веќе една година откако пејачката ја напушти Србија.

И покрај ваквата состојба, пејачката наводно решила да се пресели и да започне живот заедно со него по нагон на нејзиното наводно ново момче Воштиниќ.

Воштиниќ наводно е многу внимателен кон пејачката, таа ужива во неговото друштво и живот на имотот каде што е опкружена со природата и каде што најде мир и тишина.

Да потсетиме, летово излезе веста за наводната афера на Северина со Томислав Воштиниќ, што двајцата демантираа, пејачката беше видена со него на крстарење каде го претстави како телохранител, по што избриша одредени фотографии со поранешниот -сопругот Игор Којиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi