НАТАША БЕКВАЛАЦ ЗАСТАНА ВО РЕДОТ ЗА ФАЌАЊЕ НА БИДЕРМАЕРОТ, А ПОТОА СЛЕДУВАШЕ СРАМОТ НА ДЕЦЕНИЈАТА: „Наташа, тргни се“ се слушна од звучникот (ВИДЕО)

13 август, 2021
178075_sok-tok_f

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ ја помина на венчавката на еден естраден менаџер, а кога дојде време за бидермаерот, таа прва стана да го фати, но потоа се случи пресврт.

Синоќа цела српска сцена се собра во ресторан во Белград на венчавката на славниот менаџер, а меѓу нив беше и Наташа Беквалац, која се забавуваше заедно со Џејла Рамовиќ, Рада Манојловиќ, Џани, Марија Шерифовиќ и многу други. Пејачката уживаше во музиката со своите колеги, а кога дојде ред за бидермаерот, таа ги следеше обичаите и застана со невенчаните девојки за да го фати.

На звучникот почна да се одбројува времето за фрлање, а потоа пејачот ја виде Беквац како се турка и се подготвува да го фати, па викна и ги насмеа сите:

– Наташа Беквалац тргни се – рече тој, па дури и Наташа се насмеа до солзи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi