НЕ Е ВЕЌЕ ЦРНА Анастасија целосно го смени имиџот по четири години долга права коса, сега нема да ја препознаете (ФОТО)

6 мај, 2021
anastasija-raznatovic-1

Одлично и стои новата промена

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ реши малку да го смени имиџот, па се одлучи за нова боја на коса.

Анастасија не експериментираше многу кога станува збор за изгледот, но очигледно е дека и здодеала долгата црна коса.

Имено, таа сега се офарба во топли, кафеави тонови, а на своите фанови на Инстаграм веднаш им се пофали со новата боја.

Anastasija Ražnatović

– Нова боја по четири години, напиша кратко со видео во кое позира без трошка шминка, но со свежо направени кадрици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi