НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ Жешката хрватка ги остави своите фанови во чудо (ФОТО)

30 септември, 2021
Screenshot_1

Го промени својот имиџ

Нивес Целзијус важи за една од најповокативните хрватски пејачки и старлети, а по бројните провокативни фотографии во бикини, позираше облечена, но и сега направи мрежите да „изгорат“.

Нивес сега ја покажа својата нова фризура. Имено, жешката пејачка одлучи да го промени имиџот, па ја извитка својата права коса.

Додека Нивес ги навикна своите следбеници на провокативни и разголени фотографии, сите беа воодушевени по новата фотографија. Но, сите се позитивно изненадени, бидејќи тука имаме можност да видиме дека Нивес навистина има стил, само едноставно претпочита голотија.