Негираат дека се повеќе од ПРИЈАТЕЛКИ, но ова ги подгреа шпекулациите: Шерифовиќ и Џејла во чуден ОДНОС!

23 февруари, 2021
Marija-i-Dzejla-R

Премногу блиски

Пејачката Марија Шерифовиќ поминува многу од слободното време дружејќи се со победничката на „Ѕвездите на Гранд 2019“, Џејла Рамовиќ, со која се зближи за време на овој музички натпревар на кој е долгогодишен член на жирито.

Сепак, многумина мислат дека Марија и Џејла се премногу блиски и шпекулираат дека можеби се повеќе од пријателки.

Некои нивни објави на социјалните мрежи ги поттикнаа овие шпекулации.

Двете отидоа заедно на зимување на Јахорина во декември 2020 година, а видеото од хотелската соба кога Шерифовиќ снимаше за нејзиното Story привлече внимание, а две пижами беа здиплени во позадина на креветот.

Џејла дури објави и заедничко селфи од апартманот, каде носи такви пижами, но брзо го избриша. Нивните обожаватели беа во тек, па ја презедоа таа фотографија, поради што Марија мораше брзо да реагира. Таа објави Story на Instagram во кое објасни дека Џејла ја принудува да оди на скијање, па наврати во нејзиниот апартман.

Двете беа заедно во Марбељ во август 2019 година, а интересно е и тоа што Марија, додека сè уште траеше натпреварот, пред сите донесе торта за Џејла и ѝ го честиташе роденденот. Постојат многу шпекулации дека Рамовиќ се запишала на Економскиот факултет во Барселона, а не во Белград, за да можат таму поинтензивно да се дружат, без страв дека некој може да ги фотографира.

Марија и Џејла ја дочекаа Новата година со мајката на Марија, Верица, во Крагуевац.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi