НИКОЈ НЕ ЈА ВИДЕЛ ОВАА ФОТОГРАФИЈА НА СТАНИЈА ДО СЕГА Старлета без операции е сосема поинаква! Коментираат дека и ОЧИТЕ ГИ ПРОМЕНИЛА

2 октомври, 2021
Screenshot_2

Станија Добројевиќ е актуелна учесничка во последната, петта сезона на реалното шоу „Задруга“, а за нејзиниот изглед многу се зборува.

Таа е позната по бурниот начин на живот и провокативните објави на Instagram. Сепак, многу пати имавме можност да видиме секакви слики од минатото на Станија, но оваа никогаш.

Невидена фотографија на познатата старлета од Рума се појави на еден профил на социјалните мрежи, се разбира без пластични операции, а им нема крај на позитивните и негативните коментари.

„Колку била стара кога била млада“, „ни очите не се нејзини“, „исто така, ги сменила очите, колку била незадоволна од самата себе“, „зошто си го направи тоа?“ „Штета, таква природно убава девојка, сега осакатена“, беа само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris