Нивес Целзиус објави фотографија стара дури 20 години, следбениците повторно останаа „без здив“

11 септември, 2021
nce1

Заедно со фотографијата, таа напиша дека е фотографирана во Истанбул на Европското првенство во кошарка во 2001 година, а обележа и пријателка со која внимателно ја следела играта на трибините.

Инфлуенсерката, писателка и пејачка Нивес Целзиус (39) на Инстаграм објави фотографија стара 20 години.

Заедно со фотографијата, таа напиша дека е фотографирана во Истанбул на Европското првенство во кошарка во 2001 година, а означи и пријателка со која внимателно ја следела играта.

24sata

Нивес, како и обично, не ги разочара следбениците со нејзината модна комбинација. Беше облечена во фармерки и бел топ.

На фотографијата, објавена на стори, може да се забележи дека и Нивес и нејзината пријателка биле навивачки расположени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi