Нивес се затегна во кожен фустан, па заклучи дека веднаш би се заљубила сама во себе.

19 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-18 230042

Нивес Целзијус позираше во тесен кожен фустан и ги објави фотографиите на Инстаграм, каде ја нарекоа хрватска кралица.

На својот Инстаграм профил, Нивес Целзијус се пофали со затегнато издание во кожен фустан, во кој нејзините гради и позадина изгледаа уште побујни, и тоа, се разбира, на задоволство на нејзините многубројни обожаватели.

„Да бев момче и да се погледнев синоќа, ќе беше љубов на прв поглед“, напишала Нивес покрај фотографиите на кои позира заводливо.

„Сега знаеш како ми е мене“, „Па, оваа слика ти е врв“, „Убавица“, „Преубави и ти и фустанот“, „Каков задник“, „Тоа се вика мал црн фустан“, „Мачко врв си“, „ Општа опасност “, „ Вие сте божица“, „Па, ти си жена која гори“, „Ти си кралица на сите Хрвати “, „ Нивес, имаш се подобри и подобри слики “ , „Жено, изгледаш врвно“, се само некои од коментарите што таа ги доби.

До неодамна Нивес учествуваше во емисијата „Твоето лице звучи познато“, а од недела во недела обожавателите ја опсипуваа со комплименти на социјалните мрежи и тешко е да се каже во која креација беше најубава. Можевме да ја видиме во нежни, но и во оние огнени во кои малку и оставаше на фантазијата.

Освен атрактивните комбинации во шоуто, Нивес остави впечаток и со своите коментари, а не се обидуваше да ги сокрие своите емоции, па ја видовме неколку пати со солзи во очите или значителна насмевка кога некој од кандидатите навистина ја воодушеви.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi