Нова фризура за снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Цеца го промени имиџот, но деколтето остана стандардно брутално

27 септември, 2021
ceca-zvezde-granda0006-830x0

Пејачката блесна во елегантно издание

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ, видно расположена, пристигна на снимањето на шоуто на „Ѕвездите на Гранд“, а сите беа воодушевени од нејзината нова фризура.

Пејачката беше облечена во тесен комбинезон во неутрални тонови, што ја истакна нејзината фигура и облини, а деколтето беше минимално истакнато, но доволно за да ја заскокотка фантазијата.

Откако излезе од автомобилот, Цеца позираше пред насобраните фотографи и разговараше со новинарите. Публиката веднаш ја забележа нејзината нова фризура, која одлично и стои.

Направила популарен „омбре“ ефект, така што веќе нема кафеава коса, туку потемни тонови до главата, кои до краевите се претвораат во посветли тонови.

Пејачката изненади со промената, а многумина коментираат дека оваа фризура одлично и прилега и дека изгледа младешки поради тоа.

Во галеријата подолу погледнете како Цеца се појави на снимањето на шоуто:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris