НОВОСАДСКАТА БАРБИКА НАВИСТИНА Е ПРИРОДНА УБАВИЦА: Сликата од Наташа Беквалац на 17 години е сигурен доказ!

10 јули, 2021
241029_natasa-damir-news1-damir-dervisagic_ls

Пејачката Наташа Беквалац важи за една од најубавите жени на домашната сцена, па не е ни чудно што го доби прекарот „Новосадска Барбика“. Кога се појави на домашната музичка сцена, ги маѓепса сите со својата убавина и така остана до денес – повеќе од две децении подоцна.

Многумина исто така коментираат дека се чини дека времето застанало за неа и изгледа дека воопшто не старее, а сега на Интернет се појави нејзина фотографија од периодот кога имала само 17 години. Од друга страна, многумина не се двоумат да тврдат дека Ната, како и поголемиот дел од шоу-бизнисот, е уште една „оперирана“ убавица, на која ништо не е природно. Сепак, оваа фотографија силно го негира тоа.

Уште тогаш таа ја имаше својата препознатлива, долга, лесна коса, која со текот на времето стана нејзин заштитен знак, како и широка насмевка. Што се однесува до физиономијата, јасно е дека Наташа не исправила ништо на лицето.

  • Наташа Беквалац на 17 години е сè што требаше да го видам вечерва – напиша корисник на Твитер кој ја објави фотографијата.

Ната позираше во црвен, елегантен фустан, а коментарите се повеќе од позитивни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi