OД ЦЕНАТА БОЛИ ГЛАВА Часовникот на Цеца чини колку цел стан, погледнете како изгледа ова луксузно парче на нејзината рака кое никако не го симнува (ФОТО)

12 февруари, 2021
ceca_1000x0

Пејачката носи само оригинали

Многу познати личности сакаат брендирани работи кога станува збор за облека, накит, обувки. Некои од нив посегнуваат по „лажни“ копии, а некои не си го дозволуваат тоа. Или оригинал или ништо. Тоа е правилото на Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Пејачот Дарко Лазиќ беше „провален“ дека носи лажен часовник, кој нормално чини 32.000 евра, а неговата колешка го сруши рекордот со својот оригинал од 40.000 евра.

Светлана Цеца Ражнатовиќ секогаш носи часовници „Rolex Daytona“, кои чинат колку цел стан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi