ОВА Е ВИСТИНАТА! Која заминува во Турција со Душко? Сопругата или љубовницата?!

13 февруари, 2021
jelena-karleusa-dusko-tosic-foto-ivan-vucicevic-1

Медиумите дојдоа до витинската вистина за бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ

Имено, го посетија родното место на Душко, Орловат, и ги пронајдоа неговите пријатели од детството. Како што велат, Душко никогаш не ги заборавил. Секогаш им помага и ги носи во Белград на забави, а тие за возврат внимаваат на неговата мајка. Според нив, зли луѓе никогаш него оставаат Душко на мир откако е со Јелена.

Пријателите велат дека Душко и Јелена уште од првиот ден откако се заедно се трн во очите на многу луѓе кои сакале да им го загорчат животот, исто како сега што се зборува за наводното неверство на Душко.

-Неверојатно е колку ги следеа сѐ со цел да фатат еден од нив во прељуба, тоа му го прават и сега на Душко, нема мир човекот. Не е ни чудо што се откажа од Ѕвезда и отиде во Турција да игра, само за да избега од оваа злоба. Тој сеуште е со Јелена, па да се изневеруваат толку колку што се зборува, пет пати до сега ќе се разведеа- објаснува близок извор

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi