ПАМЕТ ДА ТИ ЗАСТАНЕ! Ѕирнете во ВИЛАТА на Цеца на ДЕДИЊЕ – пука од ЛУКСУЗ – базен, кристални лустери…

24 септември, 2021
474443_-mk47226_f

Фолк -дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ отсекогаш ја интригира јавноста, а бидејќи вратите од нејзиниот дом на Дедиње не беа отворени за јавноста, фотографиите на социјалните мрежи можат да покажат во каков луксуз ужива пејачката

Цеца ја украси вилата така што ќе може да ужива.

Нивната вила има неколку ката, мермерни скалила, украсна бакарна ограда и големи мермерни столбови.

Има и други детали кои се внимателно избрани, што укажува дека Цеца има стил.

Декоративни свеќи и рамки се составен дел од нејзиниот прекрасен дом.

Завесите потсетуваат на оние што можете да ги видите во најлуксузните хотели.

Семејството Ражнатовиќ скоро го реновираше својот дом, па во него има базен, во кој постојано уживаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris