ПО ЗАДНИКОТ, ГИ ПОКАЖА И ГРАДИТЕ – АНАСТАСИЈА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Се соблече, па го фотографираше и луксузот во кој ужива! (ФОТО)

5 март, 2021
Anastasija-Raznatovic

Пејачката замина во потоплите краеви, од каде веднаш објави неколку жешки снимки.

Пред неколку дена, Анастасија Ражнатовиќ отпатува во потоплите краеви, од каде наскоро објави видео кое ги осветли сите социјални мрежи.

Откако го покажа задникот во бел костим за капење, пристигнаа нови, не помалку заводливи кадри, со кои пејачката ги воодушеви своите следбеници кои веднаш ѝ доделија комплимент за фигурата, но и негуваното лице, кое уште еднаш го покажа без трошка шминка .

Анастасија беше фотографирана во црн костим за капење кој ги истакнуваше нејзините гради, а после тоа откри во каков луксуз и убавина ужива и дополнително ги остави сите без здив.

„Дали сум во рајот?“, Напишала таа.

Погледнете ги новите фотографии:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris