ПОЛЕСНО ГО ОСТАВИ МАЖОТ ОД ЦИГАРИТЕ! Коментар упатен до Наташа Беквалац ги запали мрежите, пејачката веднаш реагираше! (ФОТО)

26 август, 2021
Natasa-Bekvalac

Наташа Беквалац одлучи да се откаже од својот најголем порок, а еден коментар крена прашина на мрежите.

Наташа Беквалац неодамна донесе одлука да се откаже од пушењето, но тоа ја довело до неверојатна никотинска криза, со која се бори со денови, а многу фанови ја поддржуваат во борбата против нејзиниот најголем порок.

Откако нејзиниот апетит очигледно се зголемил поради недостатокот на цигари, па им се пожали на своите следбеници дека дури и копала во кантата за ѓубре, детално опиша како изгледа нејзиното одвикнување, а еден коментар ги запали мрежите!

Под објавата во која Наташа Беквалац ги извести своите следбеници дека наскоро ќе поминат две недели откако запалила цигара, еден од нив напиша:

„Полесно го остави сопругот отколку цигарите!“, гласеше коментарот, а пејачката веднаш реагираше.

„Вистина …“, напиша таа.

Nataša Bekvalac lakše ostavila muža nego cigare

Овој краток разговор ги обиколи социјалните мрежи, а многумина посочија дека Наташа уште еднаш докажа дека знае да се пошегува на своја сметка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi