„ПОЛУМОЗОЦИ“: Карлеуша брутално провоцира, навредува и понижува! Поради оваа реченица, дивата со години нема мир

22 август, 2021
jelena-karleusa_foto_srbijadanas_7_2

Но, лекарот докажа дека е во право.

Јелена Карлеуша ја искористи приликата да ги коментира зборовите на урологот проф. Д -р Александар Милошевиќ, кој го цитираше во утринска програма.

Уролог проф. Д -р Александар Милошевиќ во утринска програма зборуваше за лековите за потенција, и се обиде да го илустрира она што во моментов е најголемиот проблем во сексот, а својот став го илустрираше со цитат од пејачката Јелена Карлеуша, што ги изненади и водителката и многу гледачи.

„Мозокот е најголемиот сексуален орган, рече Јелена Карлеуша. Навистина е во право“, рече тој, меѓу другото, и Јелена сега се огласи во оваа прилика.

Пејачката преку својот Instagram ги коментираше зборовите на урологот, нагласувајќи дека „секогаш е во право“.

„А кога не сум била во право? Јас сум само осудена на масовно мислење за полу-мозоци!“, Пишува Јелена на нејзината приказна.

Да потсетиме, Јелена Карлеуша неодамна го прослави својот 43 роденден далеку од очите на јавноста. Таа организираше забава за своите најблиски во нејзината вила на Дедиње, а фотографиите ги објави на својот Instagram ден потоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi