Поради тепачката со Станија беше исфрлена од реалното шоу: Згодната Македонка која денес е омажена за кошаркар е непрепознатлива!(ФОТО)

9 март, 2021
stanija-aleksandra-nakova

Сите добро го паметиме реалното шоу „Survivor“, каде натпреварувачите беа оставени на остров каде требаше да најдат храна, сместување и сите други потребни работи за живот, а секако немаше ниту шминка, фризер, маникир или педикир .

Имавме можност да ги видиме „вистинските лица“ на многу учеснички, пејачки, старлети… кои денес повеќе не личат на себе. Во сезоната на споменатото реално шоу од 2012 година учествуваше Станија Добројевиќ, која изгледаше сосема поинаку, но и Македонката Александра Накова.

Во реалното шоу, Александра Накова се скара со Станија а тоа доведе и до тепачка помеѓу овие две натпреварувачки, по што и двете беа исфрлени. Сепак, двете останаа добри после тоа, а по некое време по ослободувањето објавија и заеднички фотографии.

Како Станија, ни Александра повеќе не изгледа како таа девојка од реалното шоу. Видно се сменила, неколку пати посетила пластичен хирург и има силикони во градите, поголеми усни, а лицето не може да се препознае.

Во меѓувреме се омажи за македонски кошаркар, со кого доби ќерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris