ПОТПОЛНО ГОЛИОТ ЗАДНИК И ЅИРНА ОД ФУСТАНОТ: Карлеуша во елемент, за малку ќе ја задушеше својата позната колешка со градите

14 мај, 2021
Untitled-collage-1-6

Пејачката малку се миткаше на црвената фотелја, малку ја „гушеше“ колешката Марија Шерифовиќ со градите

Јелена Карлеуша уште еднаш ги остави без здив сите свои фанови на Инстаграм. Вчера таа дојде на снимањето на емисијата „Звезде Гранда“ во интересен црн фустан кој ги истакна нејзините бујни гради.

Сега со фановите сподели фотографија на која позира во црвена фотелја. Може да се заклучи дека не носи гаќички.

Со главата во деколтето

Второто видео што го објави покажува дека има одличен однос со нејзината колешка од шоуто, Марија Шерифовиќ. Во знак на љубов, ја повлече накај неа и ја гушна цврсто и ѝ ја заби главата во деколтето.

“Додај коментар. (Наградно прашање: Што вели Марија додека е во длабоката прегратка?“, напиша српската дива во објавата на Инстаграм.

Иако Марија промрморе нешто, не може да се заклучи од снимката што всушност рече. Тоа се вика љубов, нели?