ПОВЕЌЕ НЕ ИЗГЛЕДА ВАКА Џејла Рамовиќ направи општа збрка со својата нова промена, реагираше и оваа позната пејачка (ФОТО)

24 август, 2021
Screenshot 2021-08-24 003746

Младата пејачка доби бројни позитивни коментари за новиот изглед

Џејла Рамовиќ одлучи малку да експериментира со новиот имиџ, а со новата фотографија наиде на многу позитивни реакции од фановите и пријателите.

Имено, таа обично е скромно или елегантно облечена, па многумина се изненадија кога се појави во здолниште со животински принт и брановидна коса.

Пејачката собра бројни позитивни коментари на сметка на новиот изглед, а доби и јавен комплимент од колешката Милица Тодоровиќ.

„Боже, колку су убава Џејла“, напиша Милица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi