ПРЕМНОГУ СЕКСИ ЗА ВКУСОТ НА СВЕКРВАТА?! Синот на Брена раскина со Сандра поради Брена – „Премногу е провокативна“

10 септември, 2021
sandra

Сандра Миљаковиќ и Виктор Живојиновиќ наводно раскинале поради Лепа Брена

Сандра Миљаковиќ и Виктор Žивојиновиќ наводно ставиле крај на нивната врска уште пред два месеци, а изворот тврди дека Брена „замешала прсти“.

Неименуваниот извор тврди дека нивната врска била осудена на пропаст.

“Таа врска беше осудена на пропаст, Виктор е се уште незрел, тој дури и не планираше да се ожени, а Сандра тоа го сакаше многу. Нејзината цел беше да влезе во семејството Живојиновиќ, но Виктор имаше други планови. Тој се уште е неизживеан, млад и сака да патува. Константно патува и се зеза, а таа мисли дека ќе ја вери. Неодамна требаше да ја прослават годишнината, но тоа не се случи. Раскинаа пред тоа”, рекол изворот, откривајќи дека пречка за нивната врска бил и фактот дека Брена воопшто не ја сакала нејзината идна снаа.

“Изгледа дека Сандра не покажа доволно почит кон Брена, а тоа не смееше да се случи. Покрај тоа, Брена не сака многу провокативни девојки и оние што излегуваат многу, а Сандра е млада и сака да се забавува. Значи, една од причините за раскинувањето беше онаа што мајката на Виктор не ја сакаше Сандра.”

 Лепа Брена и Сандра наводно завојувале за време на одморот во Дубаи, кога пејачката не се разделила од својот син и неговата девојка, што и пречело на Миљаковиќ. Кратко потоа, Сандра и Виктор раскинаа, но се смирија во јули. Сепак, нивната врска не опстана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi