ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА АЦА ЛУКАС! Сподели РАДОСНИ ВЕСТИ – ЧЕСТИТКИ пристигнуваа од сите страни! (ФОТО)

29 август, 2021
271600_01-aca-lukas-novak-djurovic_f

Синот на Аца Лукас, Андреј Лукас, ја запроси својата избраничка.

Андреј ја сподели добрата вест на својот профил на Инстаграм.

Имено, синот на Аца, според неговите фотографии на стави емотикон прстен, ја запроси својата девојка, и нема сомнение дека честитките почнаа да пристигнуваат од сите страни.

Да потсетиме, Андреј се занимава со музика, а има 21 година.