ПРВА ФОТОГРАФИЈА ОД ЛУНА СО НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА ОД БОЛНИЦАТА Џогани откри на кого личи малечката, па со емотивна порака ги разнежни сите (ФОТО)

16 јуни, 2021
448760_screenshot-23_f

Луна Џогани ја донесе на Свет ќерката Миа на 15 јуни во болницата „Народен фронт“.

Таа се огласи на својот Instagram од породилиштето каде им се заблагодари на сите за честитките, а потоа ја објави и првата фотографија од бебето.

Имено, таа е слика со новородената ќерка, додека го ѝ покрила лицето со емотикон со големо срце. Сликите покажуваат дека бебето има темна коса.

-Дефиницијата за љубов не е јасна и целосна до овој момент! 15.06.2021 во 14:42 се роди најголемата среќа на овој Свет … Слушав како мајките порано ја опишуваа својата љубов кон своите деца, но ова не може да се опише! Треба само да го искусите ова за да разберете! Моето битие, мојата душа, моето срце кое чука… Те посакував толку многу што полудев чекајќи те … Те добивме од голема љубов! И среќна сум што личиш на татко ти, затоа што кога и да те погледнам гледам мини верзија на личноста која толку многу ја сакам! Ти сте нашата сила, и нашата победа! Те сакам животе мал… Глувче, среќа, спокој, рај – напиша Луна во описот на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi