ПРВИТЕ ФОТОГРАФИИ НА НИКОЛИЈА ПО ПОРОДУВАЊЕТО Пејачката излезе од породилиштето во розов фустан, па пред сите го бакна Реља! Брзо го смести бебето во „Поршето“, а неговото име СЕ УШТЕ ГО КРИЈАТ

20 јули, 2021
Screenshot 2021-07-20 211420

Три дена откако го роди своето второ дете, пејачката Николија Јовановиќ го напушти породилиштето „Народен фронт“.

Пејачката, која пред пет години стана мајка на девојче кое таа и нејзиниот сопруг Реља Поповиќ го нарекоа Реа, по втор пат се породи на 17 јули и роди уште една ќерка, на која тогаш најмногу и се израдува гордиот татко, но и бабата Весна Змијанац.

Раѓањето поминало во најдобар ред, па затоа денес Николија и бебето добиле „зелено светло“ од докторот дека можат да си одат дома, што го израдувало Реља, кој подготвил сè за нивното пристигнување и отишол на „Народен фронт“ да ги земе.

Пејачката денес околу пладне ја напушти породилната болница со своето бебе, придружувана од сопругот Реља. Николија блескаше во нежно розев, лелеав фустан, додека го покри лицето со очила и заштитна маска, но брзо покажа широка насмевка. Патем, интересно е што Николија беше во влечки, што го привлече вниманието на сите собрани фоторепортери.

Раѓањето помина совршено. Нема да ви кажеме какво име и дадовме. Бебето е совршено, јас сум многу среќна. Баба Весна е најсреќна и целото семејство е среќно. Не се плашам од ништо. Мислам дека таа и Реа ќе бидат одлични сестри. Важно е тие да бидат сакани и да се сакаме – рече Николија, а Реља додаде:

Јас сум збунет, присуствував минатиот пат, сега не. Малку бев загрижен, сега ме спречија да присуствувам, но знаев дека сè ќе оди добро. И нејзината сестра треба да ја види. Да се ​​биде татко по втор пат е многу убаво. Само треба да ја преземам таа улога, правам сè околу бебето. Направив сè.

Николија и Реља излегоа рака под рака од породилиштето, падна бакнеж, а гордиот татко, кој носеше носач на бебиња, удобно ги смести сопругата и детето во неговиот луксузен автомобил, со кој се упатија кон нивниот семеен дом.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi