“РAСКИНАВМЕ! Не сакам момче што е СЕЧИЕ! “Наташа ВЧЕРА призна дека се вљубила, а веќе денес РАСКИНА

21 мај, 2021
nata

Не ѝ го задржа вниманието долго време!

Пејачката Наташа Беквалац призна дека повторно се заљубила. По три неуспешни брака, нејзиното внимание го привлече актерот од моментално многу популарната серија „Невин“.

– Само да пријавам дека се заљубив во ова момче и дека од вчера тој е моето момче – напиша таа на својот Инстаграм, а станува збор за шпанскиот актер Марио Касас.

Nataša Bekvalac

Сепак, пејачката брзо се предомисли кога сфати дека тој е симпатија на многу девојки, па реши да „му раскине“.

Nataša Bekvalac

– И само да пријавам дека повеќе немам момче. Раскинавме затоа што дознав дека тој е момче на сите девојки во Србија и пошироко и не сакам момче што е сечие – рече Беквалац и ги насмеа сите следбеници на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi