РАЖНАТОВИЌ ПОВТОРНО ЌЕ СЛАВАТ Овој пат Анастасија застанува на лудиот камен! (ФОТО)

13 јуни, 2021
Screenshot_1

Популарната пејачка Анастасија Ражнатовиќ беше на свадба, па со своите следбеници на Instagram веднаш го сподели стајлингот што го избра за истиот.

Избра обичен крем тесен фустан, чанта во слична нијанса, како и сандали со високи потпетици кои се полни со циркони и за кои веруваме дека се „солено“ платени.

Како што можете и сами да видите, пејачката ја доведе својата линија до совршенство, па така може да носи толку тесна облека.

Анастасија неодамна ја смени бојата на косата, а во оваа пригода реши само да ја исфенира.

Анастасија го фати бидермаерот на венчавката, па според традиционалните верувања, таа е следната невеста

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi