Се огласи ИГОР КОЈИЌ! ЧОВЕКОТ НА СЕВЕРИНА ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ со објавата, му недостига неговата голема љубов!

19 јануари, 2021
seve-igor-ljubav

Пејачката Северина Којиќ ја напушти Србија пред неколку месеци и оттогаш се шпекулира дека нејзиниот брак со Игор Којиќ е во криза. Изминатите неколку месеци тие не зборуваа за развод, ниту за заеднички живот. На социјалните мрежи Северина не го споменуваше Игор, а тој многу ретко ја споменуваше, освен роденденот кога и испрати честитка.

Многумина очекуваа дека барем ќе ја поминат Новата година заедно, но судејќи според најавата на Северина, тоа не се случи. Пејачката објави фотографија на која Божиќ го помина со својата мајка во Хрватска. Игор го помина православниот и католичкиот Божиќ без сопругата и за тоа време не се огласи. Сепак, денес тој сподели видео од играта што се одржа пред пандемијата. Којиќ нема навика често да објавува на мрежите, а овојпат не ја спомна ниту сопругата. – Недостасуваат вакви игри – напиша тој во описот на видеото, а веќе секој знае колку го сака фудбалот.

stori
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris