СЕ ПОЈАВИ ИНТИМНА ФОТОГРАФИЈА НА ЦЕЦА! Српската мајка поминува време во друштво на ОВОЈ МАЖ, а тоа НЕ е Богдан! (ФОТО)

2 октомври, 2021
307971_svetlana-ceca-raznatovic-4_f

Светлана Цеца Ражнатовиќ редовно објавува фотографии со семејството на Богдана, што уште еднаш докажа зошто го има епитетот Српска мајка.

Познато е дека српската мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ ги известува своите бројни следбеници за секој чекор, па така и овој пат фолк дивата сподели емотивен момент од нејзиниот живот, кој малиот Жељко ќе го памети до крајот на животот.

Имено, српската мајка сподели интимна фотографија со таткото на Богдана и малиот Жељко, и со тоа на сите им стави до знаење дека навистина се грижи за семејните односи.

„Дедо и внук“, напиша Цеца со емотикон срце, а на фотографијата можеме да го видиме таткото на Богдана како го вози малио Жељко. Ова не е прв пат фолк дивата да објави семејна фотографија, а сите знаат дека Цеца одлично се сложува со семејството на Богдана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris