СЕ ПОЈАВИ ВИДЕО ОД ЦЕЦА СТАРО 30 ГОДИНИ

11 мај, 2021
173760_screenshot-2021-01-09-emisija-svitanje-09-01-2021-youtube_f

Цеца не го прави ова често, но им ја исполни најголемата желба!

Билја Јевтиќ и Аца Илиќ важат за едни од најхармоничните парови на сцената, а парот се зближи така што беа заедно на турнеја уште во 1986 година, две години подоцна се верија, а во 1989 година застанаа на лудиот камен и оттогаш тие се неразделни.

Сепак, она што малкумина го знаат е дека Сузана Манчиќ е кума на свадбата на Билја, и дека Цеца пеела на нејзината венчавка. Слики и снимки од оваа венчавка се појавија неодамна, па сега можеме да видиме како најпопуларната пејачка на денешницата, која во тоа време беше на почетокот на нејзината музичка кариера, ја изведе песната „Цветак зановетак“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi