Сенида во бикини направи хаос: Некои ја коментираат нејзината тежина, додека други се прашуваат што не е во ред со нејзиното лице

9 јуни, 2021
senidah-830x0

Една фотографија предизвика спротивставени коментари за изгледот на пејачката

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенидах, ужива во топлите денови, а на Инстаграм објави фотографии во костим за капење, што предизвика претежно позитивни коментари за нејзиниот изглед, со заклучок дека не е толку лошо што се здебелила неколку килограми.

Од друга страна, некои и замерија што се здебелила и и порачаа дека треба итно да држи диета.

Некои рекоа: “Прекрасни женски облини”, “Вака изгледа жена! Има крупна градба и и стои оваа тежина”, “Не можеш да замислиш колкав идол си ми!”, “За момент ми се чинеше дека е фотографија на Ким Кардашијан“…

Други, сепак, беа многу остри: „Многу си дебела, треба да изгубиш тежина“, „Треба да бидеш згодна за новите видеа, а не да глумиш лудило со таа тежина“, „Те обожавам, но забави малку кога станува збор за храната“…

Сенида се здебелила минимум 10 килограми, а ова предизвикувачко оиздание во розов костим за капење не остави никого рамнодушен. Останува да видиме која следна слична фотографија ќе ја објави оваа траперка.

Инаку, Хајдарпашиќ често го менува својот имиџ, па затоа е наречена кралица на трансформациите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi