Северина ги полуде обожавателите со секси фотографија, нејзините зборови со објавата поттикнаа разни шпекулации

23 мај, 2021
severina-4

Северина позираше во палто во животински дезен и сандали на висока пета и ги истакна нејзините затегнати нозе, а нејзините следбеници ја опсипаа со комплименти, додека некои коментираа дека ова сигурно е најава за нов албум.

Северина сподели секси фотографија на Инстаграм, која ги воодушеви обожавателите, но и покажа дека изгледа одлично во своите 50-ти.

„Оправдај ја мојата љубов“, рече пејачката од Сплит, покрај сликата на која шета во хотелски ходник во капут со животински дезен и сандали со високи потпетици.

Ја остави косата пештена, а затегнатите, потемнети нозе на Северина се истакнуваа низ целиот кадар. Колку ентузијазам предизвика таа кај следбениците покажаа и повеќето од 12 000 лајкови што ги собра за два часа од објавувањето.

„Леле“, „Најубава“, „Жена и пол“, „Убавица“, „Но тоа лице, тој став, тие нозе“, „Најдобрите нозе во регионот“, фановите редеа комплименти за нејзиниот изглед.

Некои коментираа дека со ова издание, пејачката го најавува својот нов албум, но и насловот на една од песните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi