Северина им пркоси на годините: Пејачка ја покажа совршената фигура во бикини (ФОТО)

18 јули, 2021
1b273a928f4f5ac80c06004f758cf2d5dde15fe1

Пејачката Северина Којиќ покажа дека сè уште изгледа добро иако има 49 години.

Убавата Северина објави нови фотографии на социјалната мрежа Instagram, а нејзините следбеници останаа без здив. На фотографијата е Севе во костим за капење на скутер, а фановите ја искористија можноста да ја пофалат нејзината совршена фигура.

Северина покажа беспрекорна линија

Во последно време Северина објавува фотографии на социјалните мрежи секој ден. Сепак, шпекулациите за нејзиниот развод се потврдуваат со фактот дека нејзиниот сопруг Игор Којиќ не е на сликите последната година, кого и неодамна го отследи од Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi