ШОК! АЦА ЛУКАС зборуваше за ШЕМАТА со КИЈА КОККАР: Не ме прашувајте каква….

27 август, 2021
47918_-mg-6424_f

Веќе некое време се шпекулира дека пејачот Аца Лукас е во наводна романса со пејачката Кија Коцкар, а сега конечно одлучи да одговори на овие гласини

Со недели кружеа приказни за неговата наводна романса со пејачката Кија Коцкар, која му е гостин на концертната турнеја, што, се чини, беше причина за ваквите гласини. Сепак, Лукас негира дека има нешто повеќе од пријателство меѓу него и Кија.

– Ма не, каква шема, никаква ни кекс ни секс варијанта! Таа е добра девојка, но не, тука навистина нема ништо – вели Лукас.

Потоа објасни дали Кија е негов тип девојки.

Океј е девојката… Не ме прашувај каква риба е, за да можам да кажам: „Добра е“, а потоа вие: „О, добро“. Нема да го коментирам тоа, но таа е океј девојка за мене – објаснува Лукас.

Во оваа прилика тој се осврна на скандалот што ја потресе Србија, а тоа е концертот на Џала и Буба, каде нивниот менаџер исфрли малолетник од сцената, а потоа крвнички го претепа.

– Не би сакал да зборувам ништо посебно за тоа, мислам дека, искрено, имаше малку голема потера. Не знам што сега, има причини и причини, но … Тие работи се случуваат. Тие оттурнаа едно момче од сцената, а кај мене, кога некој ќе се качи на сцената, го спуштаат долу. Тоа е многу незгодна тема. Она што Џала и Буба сѐ уште го сметаат, нема да навлегувам во тоа, но мислам дека овој конкретен настан во Ниш немаше никаква врска со националната основа. Тоа веројатно ќе им се случи и во Сараево, ако некој се качи на нивната сцена, ќе го исфрлат од сцената. Сега, што сѐ имало таму таму … – се воздржа Лукас.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi