ШОК! ЦЕЦА ЈА УДРИ ВИКИ МИЉКОВИЌ НА СНИМАЊЕТО НА „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“! Камерата сними се, еве како сето тоа се случи!

6 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-06 221130

Се се случи сосема неочекувано!

Вики Миљковиќ долги години е член на жирито на популарниот натпревар за пеење, а неодамна на жирито се приклучи и Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Оваа сезона на „Ѕвезде Гранда“ веќе ја одбележа присуството на најголемата српска регионална sвезда, а членовите на жирито ја користат можноста да споделат моменти „зад камерата“ со фановите, особено затоа што ова е последна сезона.

Сепак, постои вистински момент за се, и ова не беше еден од нив бидејќи натпреварувачот беше на сцената.

Овој пат, Вики правеше селфи додека натпреварувачот пееше, а Цеца, откако ја забележа, ја удри по раката. Миљковиќ не го очекуваше ова, а со оглед на тоа дека камерата веќе беше вклучена, одлучи снимката од овој „инцидент“ да ја сподели со своите следбеници, со пораката:

– Кога кумата ќе те удри по рака!

Како изгледаше сето тоа, погледнете во видеото подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris