ШОК-изненадување Станија Добројевиќ влезе во Белата куќа од голема причина, реакцијата на Кристијан ги изненади сите (ФОТО)

1 јануари, 2021
sfsfafasfasafs_1000x0

Откако шпекулираше дали ќе се приклучи на „Задруга“ и оваа сезона, Станија Добројревиќ, на изненадување на сите, се појави само на имотот. Одеше, ни помалку ни повеќе, со подароците што ќе им ги даде на соработниците. Никој не го очекуваше овој Дедо Мраз.

Stanija Dobrojević

Кристијан се изненадил кога ја видел Станија, но тој целосно ја игнорирал и отишол на другата страна, па дури и не се поздравиле. Дали тоа ќе се промени во иднина, останува да видиме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris