ШОКАНТНО! Тијана Дапчевиќ ја ишиша косата од револт, и ова е ПРИЧИНАТА! (ФОТО)

24 март, 2021
тане

Пејачката Тијана Дапчевиќ се сети на бомбардирањето што започна на денешен ден пред 22 години

По тој повод, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ќелава, а во описот напиша и објаснување:

На денешен ден, во 1999 година, започна бомбардирањето, а јас, од револт, од тага и неможност да му помогнам на моето семејство во Србија, си ја исеков косата до глава … Вие само гледате на телевизија како некој фрла бомби кон сите ваши, и не можете ништо да направите. Никогаш повеќе да не се повтори – напиша Тијана со емотикон за срце.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris