ШОКАТНО: Северина го моли Игор да се смират!

24 март, 2021
севе

Северина многу се покајала што го оставила Игор па затоа решила да превземе нешто.

Имено кога беше прашана каде е Игор во моментов таа одговорила дека тој е во Белград и ставила срце. Наводно Северина сфатила дека нема подобар човек за неа, нит подобар татко за нејзиниот син.

-Севе конечно сфати дека сака да биде со Игор засекогаш, сега саммо останува да видиме дали тој ќе и прости – заклучува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris