Сите ја зумираат фотографијата на Нивес: ‘Ти испаднало нешто! Добра ли си, цица мацо!?’

25 февруари, 2021
nives-celzius1

Нивес Целзијус направи тотален хаос на својот Инстаграм профил со најновите фотографии, сето тоа поради еден мал детал.

Имено, таа позираше во краток црн фустан и „убиствени“ чизми до глужд за кои доби пофалби, но набрзо дискусијата започна во друга насока.

На една од двете фотографии, следбениците забележале необична сенка во пределот на меѓуножјето, поради што веднаш започнале да ја зумираат фотографијата за да откријат за што станува збор.

Нивес доби и песна, која гласи на следниов начин:“Kuku lele, hip hop, tik tok, teta Nives plesala kazačok, pukle štange, pukle tange, ispao c**k”.

Има многу луѓе кои се фотографираат подолго време, па напишаа: „Леле, ми се скрши зумот на мобилниот телефон“, “Ијаооо, колку пати ја зумирав оваа друга слика”, „Ти испаднало нешто”.

„Каква жена, од тука до Австралија и нема рамна“, „Мама е топ“, „Ох, Нивес дали си добра!“, „Имаш добар пилешки батак“, „Фетиш на потпетици“, „Цица маца“ , продолжи серијата коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi