Сораја Вучелиќ шокира со своите нереални пропорции: Погледнете ги нејзините гради, а потоа и главата, забележувате ли нешто чудно?

20 февруари, 2021
151434185_1081165032383816_7367754127418158540_n-e1613751481973

Црногорската старлета има повеќе од 400.000 следбеници на Инстаграм кои честопати ги почестува со разголени фотографии.

Сораја Вучелиќ ги објавува своите голи фотографии на Инстаграм скоро секој ден, а во преден план се претежно нејзините огромни силиконски гради. Од почетокот на нејзината кариера, старлетата целосно го смени изгледот со естетски операции и полнила.

Денес таа ги воодушеви своите следбеници со објави каде позира во проѕирна ноќница со детали од тантела во кои покажа многу.

Иако имаше комплименти во коментарите, тешко е да не се забележат неприродните пропорции на телото на Сораја, па главата изгледа двојно помала од градите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi