Станија откри дека прележала корона и објави дека влегува во „Задруга“: Таа му рече на Кристијан една работа!

1 јануари, 2021
kristijan-golubovic-stanija-830x0

Станија Добројевиќ одговараше на прашања за нејзиниот живот. Таа изјави дека нејзината база ќе биде Србија.

  • Одлична година на трезвеност што ме врати во моето семејство во Србија, да биде мојата база тука. Купив дом овде, нов дом. Оваа година научив дека трчањето по материјални работи навистина не е толку важно во животот – рече Станија.

На прашањето дали се плаши од вирусот корона, таа го рече следново:

  • Се плашев. Мислев дека ако вдишам, ќе умрам. Не се плашам повеќе. Ја прележав короната. Немав сериозни симптоми, едноставно бев без вкус и без мирис – рече Станија и изјави дека добро заработува, пред се преку реклами на Инстаграм за време на оваа пандемија.

Станија размислува и да стане мајка

  • Наскоро ќе бидам во Задругата. Тоа е колку што можам да кажам – рече Станија.

На прашањето што би му рекла на Кристијан, Станија кусо рече.

  • Да ме заборавиш. Име, презиме, дека некогаш сум постоела – рече Станија и на сите обожаватели им посака среќни празници.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi