Стига и на работа и на заслужен одмор: Душко Тошиќ покажа со кого УЖИВА во шармот на Милано

12 октомври, 2021
jelena-karleusa-dusko-tosic

Фудбалерот Душко Тошиќ се уште официјално не ги закачил копачките на колче, но започнал нова кариера, а упатените тврдат дека одлично се снаоѓа во тоа. Поради природата на својата нова работа, славниот спортист често патува, а вчера им откри на своите придружници дека престојува во Италија.

Фудбалерот Душко Тошиќ е одличен на теренот, а се покажа како фантастичен и надвор од него – како фудбалски менаџер. Како што пишуваа српските медиуми на почетокот на септември, славниот спортист и сопруг на Јелена Карлеуша заплови во менаџерските води и веќе посредуваше во трансферите на Ришаир Живковиќ и Миралем Пјаниќ.

<p>Fudbaler Duško Tošić još uvek nije zvanično okačio kopačke o klin, ali je započeo novu karijeru, a upućeni tvrde da se u njoj sjajno snalazi. Zbog prirode svog novog posla, poznati sportista često putuje, a juče je svojim pratiocima otkrio da se boravi u Italiji</p>

Душко не откри со што се занимава деновиве, но објави фотографии на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм, на кои гледаме дека бил во Париз, по што продолжил за Милано. Тој присуствуваше на еден натпревар во овој град, и ја искористи можноста да ги види своите пријатели и колеги, па сподели фотографии каде го гледаме со поранешниот капитен на српската фудбалска репрезентација, Бранислав Бане Ивановиќ, и со тренерот и поранешен фудбалер Џовани ван Бронхортс.

<p>Fudbaler Duško Tošić još uvek nije zvanično okačio kopačke o klin, ali je započeo novu karijeru, a upućeni tvrde da se u njoj sjajno snalazi. Zbog prirode svog novog posla, poznati sportista često putuje, a juče je svojim pratiocima otkrio da se boravi u Italiji</p>

Душко позираше како модел, совршено стилизиран за прошетка низ една од модните престолнини, а во описот на една од фотографиите напиша:

– Еден ден во Милано.4

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris